Anugerah Perkhidmatan Cemerlang

   TAHUN 2019

   Senarai Nama Penerima Anugerah Perkhidmatan Cemerlang  :

BILNAMA KAKITANGANJAWATAN/GRED
1.SYAHARUL ALIMI BIN MOHAMED YUSOPPENGHULU GRED NP29
2.ABDUL HADI BIN ISMAILPENOLONG JURUTERA GRED JA29
3.SABARUD-DIN BIN ISMAILPENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29
4.NUR SYAZAWANI BINTI TANPENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29
5.SYAHIRAH BINTI SAMSUDINPENOLONG AKAUNTAN GRED W29 (KUP)
6.MARIA ROS BINTI ABDUL RAHMANPENOLONG AKAUNTAN GRED W29 (KUP)
7.MUHAMMAD SAIDE BIN A.RANIPEMBANTU TADBIR (KEW) GRED W26
8.NORZAHIDAH BINTI MOHD NORDINPEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N22
9.ABD RAZAK BIN TALIBPEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N19
10.
SHARAZAT BINTI ABDULLAHPEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N19
11.HAFZAN BINTI KASIMPEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N19
12.
ROSWAHIDA BINTI ROSLANPELUKIS PELAN GRED JA19
13.HAMIDIN BIN OTHMANPEMBANTU OPERASI GRED N11
14.AZLIDA BINTI MARAZUKIPEMBANTU OPERASI GRED N11
15.ROHIDAH BINTI MOHD DINPEMBANTU AWAM GRED H14 (KUP)


TAHUN 2020

   Senarai Nama Penerima Anugerah Perkhidmatan Cemerlang  :

BILNAMA KAKITANGANJAWATAN/GRED
1.MUHARRIMI BINTI DAUDPENOLONG PEGAWAI DAERAH GRED M44
2.ROSLAN BIN OSMANPENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT32
3.SITI NURUL 'AIN BINTI SHEIKH AHMADSETIAUSAHA PEJABAT GRED N29
4.ROZLINA BINTI ABDUL HASHIMKETUA PEMBANTU TADBIR GRED N22
5.SAIFUL RRIZAL BIN MOHAMED ARIFFINPENGHULU GRED NP29
6.MOHD FAIZAL BIN AZIZANPENOLONG JURUTERA GRED JA29 
7.MOHD NOORHAFIZ BIN MOHD YUSOFPENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29
8.NUR HIDAYAH BINTI ABDUL MUBINPEMBANTU TADBIR (KEW) GRED W19
9.NURFAIDAH BINTI CHE KAMARUDINPEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N19
10. AHMAD NIZAM BIN MANSORPEMANDU KENDERAAN GRED H11
11.MUHAMMAD BASIRON BIN MAT ALIPEMBANTU OPERASI GRED N11
12. TENGKU ISMARIZAL BIN TENGKU ISMAILPEMBANTU AWAM GRED H11
13.ROHAIDA BINTI MOHAMED ZAWAWIPEMBANTU AWAM GRED H11


TAHUN 2021

   Senarai Nama Penerima Anugerah Perkhidmatan Cemerlang  :

BILNAMA KAKITANGANJAWATAN/GRED
1.AZIATULL ASYIQIN BINTI AZMANPENOLONG PEGAWAI TADBIR GRED N29
2.ABDUL HALIM BIN ABDUL SAMADPENGHULU GRED NP29
3.SHAHRUL AIZAD BIN SHAHRUDDINPENOLONG PEGAWAI TANAH GRED NT29
4.ROHANA BINTI ALIASKETUA PEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N26
5.FARDUYATI BINTI ABU BAKARIKETUA PEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N22
6.MASTURA BINTI MANZA @ MANSORPELUKIS PELAN GRED JA22 (KUP)
7.ZALMA BINTI ISMAILPEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N19
8.NUR HAIDAR BINTI MOHD JAISPEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N19
9.NOR FADZILAH BINTI YAHYA ARIFPEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N19 (KUP)
10.SITI JALISA BINTI MOHAMAD SOBRIPEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N19
11.HUSNA AINI BINTI HASHIMPEMBANTU TADBIR (P/O) GRED N19
12. FAIZATUL RAUDHAH BINTI ISHAKPEMBANTU TADBIR (KEW) GRED W19
13.NURUL MAS AQIDAH BINTI MOHAMAD AZAHARPEMBANTU TADBIR (KEW) GRED W19
14.SA'AYA BINTI HAMZAHPEMANDU KENDERAAN GRED H11
15.NORBAITI BINTI MOHAMADPEMBANTU AWAM GRED H11


Tarikh Kemaskini: 14/07/2022 10:19:29

Halaman ini sudah dipaparkan sebanyak 401 kali.


Kembali ke Atas